|
Aktualności
powrót
Cuda odszyfrowane - na antenie History. O moim uzdrowieniu! (26.12.2014r.)
W "Cudach odszyfrowanych" na kanale History (w niedziele o godz. 22.00, od 11 stycznia 2015 roku) wędrujemy po czterech kontynentach, odwiedzając trzykrotnie Polskę, poznając ludzi, którzy osobiście doświadczyli cudów. Naukowcy i sceptycy badają dowody i proponują alternatywne wytłumaczenia, w tym historie z Częstochowy, Warszawy oraz wschodniej Polski.

Nawet dla największych niedowiarków są to fascynujące historie o nadziei, marzeniach, potędze wiary, zwycięstwie nad chorobą, a przede wszystkim o tym, jak ludzie próbują nadać sens światu wokół siebie.Oto polskie historie przedstawione w serialu "Cuda odszyfrowane":

Niezwykła moc polskiego papieża...
...zmieniła życie wielu Polaków. Niektórym bardzo radykalnie. Malutka Gloria Maria urodziła się w 2005 roku w 6 miesiącu ciąży. Lekarze nie dawali jej szans na przeżycie - mierzyła 37 cm, ważyła 860 g, nie miała nerek i pęcherza, wykryto też u niej poważną wadę serca. Rodzina wierzy, że pomogła modlitwa do obrazu Matki Boski Częstochowskiej i wstawiennictwo Jana Pawła II. Historia małej Glorii brana była pod uwagę w procesie badania cudów świadczących o świętości papieża. Z kolei 16-letni Rafał z Lubaczowa, chorujący na raka węzłów chłonnych podopieczny fundacji "Mam marzenie" poprosił o spotkanie z papieżem. Jego prośba została spełniona. W 2004 roku chłopak wziął udział w audiencji i potem wyzdrowiał. Odcinek 1 (emisja: 11 stycznia)

media2.pl
Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów wzbronione.
Autor zdjęcia użytego w tle strony: Andrzej Wiktor
Copyright © 2008-2024 GloriaMaria.pl